Belge Yönetimi

 

Kağıtsız Ofis Ortamına Geçiş

TurkLex Belge Yönetimi ile belgelerinizi hızlı bir şekilde yükleyebilir, kaydedilebilir ve kategorilere ayrılabilirsiniz. Siz belgelerinizi yüklerken, TurkLex içeriğine bakıp size hukuki kategorisini, ilgili konularını, özetini, içinde geçen varlık isimlerini bulur ve otomatik olarak etiketler. Bu size arama yaparken mevcut hukuk kategorileriyle filtreleme ve başka belgelerle otomatik olarak ilişkilendirme olanağı sağlar. Daha belgeyi açmadan etiketlerinden içeriğini görebilir, altını çizebilir ve açıklamalar ekleyebilirsiniz. TurkLex ile kişisel kütüphanenizi kurabilir ve kağıtsız ofis ortamına geçebilirsiniz.

İlgili Blog Yazıları

 

İçeriğinize not alın, etiketleyin, derleme yapın

TurkLex ile herhangi bir belgede, kâğıt belgeler üzerinde olduğu gibi, sayfaya notlar alabilir, metnin üstünü çizerek vurgulayabilir  ve etiketleyebilirsiniz. Etiketlemek ,daha sonra bir konu hakkında yapacağınız analizde  tekrar araştırma yapmaya gerek kalmadan hızlıca sonuca gitmenizde fayda sağlar.

Aldığınız notları Microsoft Word’e aktarabilir ve dava dosyanızı oluşturabilirsiniz. Bir dava ilgili bütün bilgilerinizi beraberinizde taşıyabilirsiniz.

İlgili Blog Yazıları

 

Bizimle iletişime geçin.