Dijital Çağın Kâğıdı Kalemi

Aradığınız tüm belgelerin ve yaptığınız tüm çalışmaların aynı yerde anlamsal bir bütünlük içinde saklanıyor olması meslek hayatınızı ne kadar kolaylaştırır? Okuduğunuz mevzuatların, Yargıtay Kararları’nın üzerine çıktı derdi olmadan her an her yerde not almak verimliliğiniz ne kadar artırırdı? Üstelik bu notlarınız tek bir bellekte saklayabildiğiniz, istediğiniz zaman değiştirip, silebildiğinizi düşünün.

TurkLex® olarak, ne kadar yoğun çalıştığınızı ve zamanınızın bir kısmının trafikte bir kısmının ise belgeler arasındaki koordinasyonda geçtiğini biliyoruz. Bu yüzden, size her yerden tüm belgelerinize tek bir şifre ile ulaşabileceğiniz bir hizmet sunuyoruz. İhtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı. Böylece, duruşma sırası beklerken, bir karar inceleyebilir kalem kâğıt arama derdi olmaksızın üzerinde notlar alabilirsiniz.

Destekli Okuma adını verdiğimiz özelliğimizle istediğiniz belgeyi inceleyebilir, belge analizi yaparak ilgili kanunlara kadar bilgi edinebilirsiniz. Belgede vurguladığınız kısımları hızlı erişime ekleyebilir, gerekli olduğu takdirde tek seferde ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, üzerinde çalıştığınız belgeyi Microsoft Word dosyası olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İnternet üzerinden ulaşacağınız bu tip belgeler, genellikle üzerinde oynama(işaretleme, not alma gibi) yapılamayacak şekilde düzenlenmiştir. Bu belgeler üzerinde çalışmanın tek yolu, dosyaları tek tek indirip, bir format değişikli yapmak ya da çıktı almaktır. Bu da ciddi bir zaman kaybına yol açmakta, dahası masraflı olup harcanan kâğıtlarla doğaya da zarar vermektedir. TürkLex®’in belge yönetimi sistemini ve destekli okumanın özelliklerini kullanarak, çok kolay bir şekilde size gerekli olan dokümanlar üzerinde işaretleme yapabilir, kâğıt taşıma ya da kaybetme derdi olmadan istediğiniz yerde çalışabilirsiniz.

İletişimin neredeyse tamamen dijitalleştiği bir dönem yaşamaktayız. Bildiğiniz gibi postacılar faturadan ve tebliğden başka bir evrak getirmeyi uzun zaman önce bıraktı ve yapay zekâ, barkod okuma gibi son teknoloji ürünü aygıtlar bu sektördeki yerlerini aldı. Dijital not alma sistemlerinin, dijital çağda kâğıdın kalemin yerini alması kaçınılmaz olacaktır. Hızla değişen bir dünyada başarılı olmaksa teknolojiyi günlük ve mesleki hayatımıza uyarlamaktan geçmektedir.