Hukuki Kütüphane

Tüm hukuk bürolarının temel sorunlarından bir sürekli artan belgelerin ve verilerin düzenli bir biçimde organize edilmemesidir. Bir dosyada bulan evrak sayısı ve içerdiği verilerin muazzamlığı düşünülecek olursa, bu belgeleri sistematik olarak dijital ortama geçirmenin büro personeli için oldukça yorucu, zaman alıcı ve masraflı bir işlem olduğunu tahmin etmek çok güç değildir.

Zengin bir kaynak olarak değerlendirilebilecek bu bilgi birikimin sistematik olarak dijital ortama aktarılmaması, gelecek iş yükünü artırmakla kalmayıp büroların dava başarı potansiyelini de düşürmektedir. Dijital ortama aktarılan bu dosyaların kullanışlı bir sisteme sahip olmaması ise zaman kaybına, istenilen bilgiye ulaşılamamaya ve düşük verime sebep olmaktadır.

Turklex® tüm bu arşivleme sorunlarını çözeceğiniz, elinizdeki ham verileri bilgi kaynağına çevireceğiniz bir çözüm öneriyor. Turklex® ile kişisel hukuk kütüphanenizi oluşturabilir, dosyalarınızı kolayca veritabanına yükleyebilirsiniz. Üstelik yüklediğiniz belgelerdeki veriler otomatik olarak çıkarılacak ve düzenlenecektir. Size kalan işlem, istediğiniz davayı ya da kategoriyi sorgulamak olacaktır. Turklex® hukuki kütüphanede ise filtre kullanarak aradığınız belgeye ulaşmak oldukça kolaydır. Bununla birlikte, sorgulama listesinde verilen bilgiler sayesinde dosyalarınızı tek tek açmadan hukuki kategoriyi, davanın özetini, ilgili kişi ve kurumları görebilirsiniz. Bu sayede zamandan kazanacak ve davalarınız üstünde çalışmaya daha çok vakti ayırabileceksiniz.

Tüm büronuzun kullanabileceği Turklex® kütüphane ile aradığınız dosyalara erişme hızınız ve büronuzun genel verimi ikiye katlanacaktır. Dijital Çağ olarak adlandırılan içinde bulunduğumuz dönem, kolay ve hızlı erişilebilen bilgiyi olduğundan daha değerli kılmaktadır. Ancak, biriken bilgilere sistematik bir şekilde erişebilen ve bilgiyi en verimli şekilde kullanan kişiler çağın getirdiği hızı yakalayıp, başarıyı yakalayabilir.

Bu şekilde yapılan hukuk analizlerin, iş hayatınızı ne kadar kolaylaştıracağını düşünebiliyor musunuz? Bir dava dosyası sorgulama sonucu kapınızı çalan müvekkilinize verdiğiniz bu bilimsel değerler, avukat müvekkil arasındaki güven duygusunu perçinleyecek ve taraflara gerçekçi sonuçlar sunacak ve ulaştığınız bu kaynaklar davanızı güçlendirecektir. Unutmayın, ayrıntılı bir analiz başarıya giden yolunuzdur.