Hakkımızda

Biz Kimiz?

Hukukta Paradigma Değişimi

TurkLex®, hukukçuların tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan yapay zekâ ürünü yeni nesil bir yazılımdır. Sizlere, en güncel mevzuatlara ulaşabileceğiniz, kendi hukuki kütüphanenizi oluşturabileceğiniz, dava dosyanızı otomatik olarak oluşturabileceğiniz, davanızın sonuçlanma olasılığını analizlerle ön görebileceğiniz bir sistem sunuyoruz.

Böyle bir arama motorunu nasıl kurduk?

Hukuki arama ve belgeleme sürecini değiştirmeye ve geliştirmeye karar verdik. Derin analiz, yapay zeka yetenekleri üzerine katman kuran çok daha hassas, geniş içeriğe dayalı ve kapsamlı sonuçlar sağlayan bir arama motoru üzerinde çalışmaya başladık. Hukukçularımızın ihtiyaçlarını doğru tespit edebilmek içinhukuk matematik, dilbilim ve mühendislik gibi çeşitli alanlardaki uzmanlardan güçlü bir ekip oluşturduk.

2010 yılında merkezi Belçika'da bulunan NILUS şirketi ile başlayan yoğun çalışmalarımız Avrupa’da EUR-LEX, Amerika’da ise Juritool.com olarak başarılı sonuçlar verdi. Bütün bu tecrübelerimizi ve yeni yazılımımız olan TurkLex’i, Türk Hukukçularına sunmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Bu bağlamda Türkiye'nin en kaliteli hukuk literatürlerinden birine sahip Beta Yayıncılık ile güçlerimizi birleştirdik ve bu birlikteliğimizi Beta Yayıncılık’a ait yüzlerce hukuk kitabını da Turklex ile aranabilir hale getirerek pekiştirdik. Amacımız bilgiye en etkili ve en kaliteli erişimi sağlayan uygulamayı sunmak.

Bizimle iletişime geçin.