BELGELERİM

Belge Yönetimi işlevselliği hukuk dünyasında eşsiz bir kolaylıktır. Belge yönetiminde, Google Drive ya da Microsoft One Drive kullanır gibi dokümanlarınızı yönetebilirsiniz. Belge Yönetimi modülünün asıl önemli avantajı ise yüklediğiniz belgeye anlam kazandırmasıdır. Belgelerinizi TurkLex'e yükledikten sonra; TurkLex belgenizin içeriğini, hukuk kategorilerini, konularını, başlıklarını otomatik olarak çıkarır ve aramanıza hazır hale getirir.  Otomatik etiketleme özelliği, arama yaparken kütüphanenizi mevcut hukuk kategorileriyle filtrelemenize, başka belgelerle otomatik olarak ilişkilendirmenize olanak sağlar. Daha belgeyi açmadan etiketlere bakarak belgenin içeriğini anlayabilirsiniz. Kişisel kütüphanenizi yaratarak, kendi hukuki arama motorunuzu oluşturabilirsiniz.

ARŞİVE KOLAY ERİŞİM

Hukuk arşivinizi artık kağıt belgeler yığını olarak saklama devri kapandı! Belgenizi sisteme yüklemek için iki olanak mevcut: Belge Yönetimi modülüne girin ve bilgisayarınızdaki belgeyi turuncu çerçeve ile belirlenmiş kutuya bırakın, ya da yükle butonu sayesinde bilgisayarınızdan yükleyin. Belgenizin birkaç saniye içinde otomatik olarak analiz edilerek hazır durumuna geldiğini göreceksiniz. Artık belgeniz sistemde aranabilir ve işlenmiş hale gelmiştir.

BELGELERİNİZİN GÜVENLİĞİ

TurkLex ile dünyanın her yerinden dokümanlarınıza erişim sağlayabilirsiniz. Belgeleriniz Amazon Bulut’ta güvenli bir şekilde saklanır. Sistemimizde sağlanan güvenlik seviyesi bankacılık sistemlerine eşdeğer seviyededir. Birçok güvenlik katmanından sonra bunları şifrelenmiş bir alanda depolarız. İçeriğiniz, erişiminiz sırasında sadece size özel şifrenizle açılabilir.

Soruların varsa, bizimle iletişime geçebilirsin.