HESAP YARDIMI

TurkLex’te hesap oluşturmak oldukça basittir. E-posta veya Google hesap bilgilerinizi kullanarak kaydolmayı seçebilirsiniz. Kayıt işlemi hızlı ve basittir.

ÜYELİK BİLGİSİ

TurkLex Kontrol Panelinde, sağ üst köşede bulunan Hesabım menüsünü kullanarak hesabınızı yönetebilirsiniz. Hesabım menüsünü kullanarak Kullanıcı bilgilerinizi güncelleyebilir, abonelik iptal işlemini gerçekleştirebilir ve TurkLex giriş şifrenizi değiştirebilirsiniz. Hesabınızı daha iyi güvence altına almak için güçlü yani kolay tahmin edilemeyecek bir şifre seçtiğinizden emin olun.

ÖDEME YARDIMI

TurkLex aylık abonelik sitemine dayanır. Abonelik, seçilen üyelik paketine ilişkin ücretin ödenmesi ile başlar, her aylık üyelik döneminin sonunda seçilen üyelik paketinin güncel koşulları uyarınca kendiliğinden yenilenir. Herhangi bir sebepten dolayı kullanım bedeli tahsil edilemediği takdirde abonelik sona erer.

Turklex deneme üyeliğinden 7 gün süreyle ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Bu süre içerisinde ‘Hesabım’ menüsünde bulunan ‘Abonelik ve Ödeme İşlemleri’ butonuna tıklayıp kişisel bilgilerinizi ve kart bilginizi girerek Turklex abonesi olabilirsiniz. Ödemeleriniz Nestpay ödeme işlemcisi tarafından oldukça güvenli bir şekilde gerçekleştirilecektir.

 

Soruların varsa, bizimle iletişime geçebilirsin.